portale-p1
  • Nasze portale

na-zdrowie-logo-www

Serwis o zdrowiu i urodzie skierowany do osób zainteresowanych problematyką szeroko pojętej medycyny, urody i ekologii, świadomie poszukujących informacji na ten temat, wrażliwych i otwartych na prozdrowotne akcje społeczne. Co wyróżnia ten serwis? Artykuły pisane przez specjalistów, autoryzowany leksykon leków OTC, informacje na temat interakcji leków, oraz odbywające się wyłącznie na naszej stronie głosowanie w konsumenckim plebiscycie Nagroda Zaufania Złoty OTIS. Co oferujemy? Obecność Firmy i/lub Produktów na wortalu o wyjątkowej pozycji i wiarygodności, skierowanym do środowisk zainteresowanych rynkiem zdrowia (pacjenci, lekarze, farmaceuci, producenci i hurtownie farmaceutyczne, media).

Więcej dowiesz się poprzez kontakt z naszym biurem reklamy.
Odwiedź www.nazdrowie.pl

portale-p2
  • Nasze portale
npf-logo

Portal poświęcony wyróżnieniu Nagroda Profesorów Farmacji - Zespół Ekspertów Farmacji przyznaje certyfikat uprawniający do posługiwania się znakiem Nagrody. Promuje ona rzetelnych i uczciwych producentów oraz wskazuje suplementy o wartościach odżywczych lub fizjologicznych potwierdzonych opinią naukowych autorytetów.

Więcej dowiesz się poprzez kontakt z naszym biurem reklamy.
Odwiedź www.npf.org.pl

portale-p3
  • Nasze portale
medycyna w Polsce

Na portalu medycynawpolsce.pl znajduje się zbiór artykułów o tematyce zdrowotnej, który cały czas jest uzupełniany. Baza ta pełni funkcję edukacyjną i społeczną.
Jest użyteczna dla osób zainteresowanych tematyką zdrowotną oraz chorych i ich opiekunów.

Więcej dowiesz się poprzez kontakt z naszym biurem reklamy.
Odwiedź www.medycynawpolsce.pl

cien