wydawnictwa-p1
  • Nasze wydawnictwa

na-zdrowie-logo

Kwartalnik Na Zdrowie. Dostępne bez recepty - prenumerowany przez farmaceutów dla pacjentów (jest elementem programów lojalnościowych lub upominkiem dla najlepszych klientów apteki) Magazyn realizuje trzy cele: konsumencki, edukacyjny i społeczny. Są one związane z misją Nagrody Zaufania Złoty OTIS.
Czytelniczki - kobiety powyżej 25. r.ż., mieszkanki dużych i średnich miast - są zainteresowanie lekami OTC, dermokosmetykami i suplementami diety, zdrowym stylem życia, ekologią itp..

Na Zdrowie. Dostępne bez recepty, został objęty honorowymi patronatami Polskiego Towarzystwa Higienicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Producentów Leków bez Recepty „PASMI”, w uznaniu roli, jaką magazyn odgrywa w promocji odpowiedzialnego samoleczenia i profilaktyki.

wydawnictwa-p2
  • Nasze wydawnictwa
manager-apteki-logo

Miesięcznik Manager Apteki - wydawany od 2005 roku.
Skierowany jest do kierowników i właścicieli aptek w całej Polsce, farmaceutów pracujący w aptekach oraz studentów wydziałów farmaceutycznych. Imienna wysyłka do 6 500 prenumeratorów. Nakład: 10 700 egzemplarzy (kontrolowany przez ZKDP).

Manager Apteki wspólnie z aptekami podejmuje akcje społeczne np. zbiórki funduszy na budowę apteki dla niepełnosprawnych farmaceutów, akcję badań profilaktycznych „Uwaga nerki!”, zbieranie podpisów pod petycją do minister zdrowia w sprawie chorób nerwowo-mięśniowych.

wydawnictwa-p3
  • Nasze wydawnictwa
swiat-lekarza-logo

Dwumiesięcznik Świat Lekarza - opiniotwórczy dla elit polskiej medycyny. Wydawany od 2008 roku. Nakład: 10 000 egzemplarzy (kontrolowany przez ZKDP). Czytany przez lekarzy specjalistów, nauczycieli akademickich, kadrę medyczną wyższych szczebli placówek medycznych. Imienna wysyłka do lekarzy specjalistów, ordynatorów oddziałów, kadry dydaktycznej uczelni medycznych.

Zapraszamy do reklamownia się na łamach tworzonych przez nas tytułów! W celu poznania oferty reklamowej skontaktuj się z naszym biurem reklamy!

wydawnictwa-p4
  • Nasze wydawnictwa

Wiecznym piórem, na przekór, tom I prof. Stefan Kruś

- Oprawa twarda, 308 stron

Wiecznym piórem, na przekór, tom II

- Oprawa twarda, 250 stron

Wykłady inauguracyjne z anatomii patologicznej

- Oprawa twarda, 208 stron

STEFAN KRUŚ – profesor zwyczajny nauk medycznych, urodził się w niedzielę 20 czerwca 1926 roku. Maturę zdał w 1944 roku na tajnych kompletach liceum im. Adama Mickiewicza, zaś studia medyczne ukończył razem z pierwszym powojennym rocznikiem (1945-1951). Od tamtego czasu jest związany z Zakładem Anatomii Patologicznej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Wykłada do dziś.
Książki możesz kupić na stronie: www.nazdrowie.pl

Kliknij na miniaturę, aby obejrzeć
portfolio-icon

PORTFOLIO

cien