zaufali-p1
  • Zaufali nam

3M Poland, ABB, Amoena, Aster City Cable, Belvedere Group, Berlin Chemie, Browary Warka, Coloplast, Danone, Elbrevery, Extrapole, Fiat Bank, Gedeon Richter, Gillette, Heel, Sampi Reaserch, Krewel Meuselbach, Samsung Electronics, Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o. , Mazda, Netix, Natur Produkt, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, OKI Systems Poland, PAP, Polfa Warszawa, Polpharma, Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKP, Pharma International, Przedstawiciel Persony ­ Marcinkowscy, Stiefel, CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT im. Marii Skłodowskiej - Curie, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Wprost.

Kliknij na logo, aby przeczytać rekomendacje
Media TV Plus wykonuje dla nas usługi reklamowe w różnym zakresie - od kreacji poprzez produkcję i wdrożenie materiałów. Jakość projektów graficznych, elastyczność działania i forma współpracy z klientem sprawiają, że możemy wszystkim zainteresowanym polecić usługi agencji Media TV Plus.
Marta Radzio
Specjalista Działu Marketingu
(...) Media TV Plus od roku 1995 wykonuje usługi reklamowe oraz Public Relations dla naszej Firmy, w różnym zakresie - od kreacji i strategię poprzez produkcję i wdrożenie projektów. Media TV Plus wykonuje powierzone prace sumiennie, terminowo i z zaangażowaniem, a fakt, że pracuje dla Berlin Chemie/Menarini już siódmy rok jest najlepszą rekomendacją.
Edward Szybowski
Dyrektor ds. Marketingu
Media TV Plus już od wielu lat wykonuje dla nas usługi reklamowe w różnym zakresie - od kreacji poprzez produkcję i wdrożenie materiałów. Powierzyliśmy jej najważniejszy dla nas projekt - wydawnictwo magazynu "Amoena Life" (...)
Hanna Adamczak
General Manager
(...) kampania reklamowa związana z wprowadzeniem na rynek nowego modelu Mazda2 została przeprowadzona przez agencję Media TV Plus. Agencja ta przygotowała i zrealizowała w okresie maja i czerwca 2003 roku kampanię w prasie codziennej oraz tygodnikach, dwutygodnikach i miesięcznikach (...)
Anna Brzozowska
Specjalista ds. Marketingu i PR
Andrzej Kossowski
Dyrektor
(...) Z firmą Media TV Plus współpracujemy od 1997 roku i cieszy się ona naszą bardzo dobrą opinią. Realizowała kreację i produkcję materiałów reklamowych wymagających dużego doświadczenia, wywiązując się z tych działań bez zarzutu (...)
Krzysztof J. Gawroński
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu
(...) Media TV Plus wielokrotnie przeprowadziła dla naszej firmy mailingi dla naszych Abonentów (...) o wielkości do 250 tys. adresów jednorazowo, wywiązując się ze swoich zadań w terminie i bez reklamacji.
Joanna Pasynkiewicz
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
(...) rekomendujemy agencję Media TV Plus, która w latach 2006-2008 wykonywała dla nas usługi reklamowe "Gałazolin" i "Allertec" w zakresie ATL i BTL na Ukrainie (...)
Starszy specjalista
Anna Olszewska
portfolio-icon

REKOMENDACJE

cien